Natural Hormon
 
 
 

roku 2017 sa počas výskumu zrodila myšlienka na vývoj prípravku špecifického pre regeneráciu tela a mysle, ktoré sú vystavené tlakom tejto hektickej doby. Objavili sme produkt, ktorého účinky sme začali testovať na vzorke 150-tich dobrovoľníkoch. Dobrovoľníci, ktorí boli súčasťou výskumu boli muži aj ženy vo veku od 18 do 65 rokov.
Počas posledných troch rokov sme pozorovali, ako skúmaná vzorka reaguje na užívanie prípravku v menších aj väčších dávkach v rôznych časových dĺžkach, pričom odporúčaná denná dávka sú 4 ml (1 kávová lyžička). Na základe ich reakcií sme zbierali poznatky a názory, na základe ktorých sme lepšie spoznávali účinnosť a prospešnosť tohto produktu.

 

Našim cieľom bolo priniesť na trh skutočne prospešný, ale aj účinný a bezpečný produkt, čo sa nám aj podarilo. Zakladáme si na dostupných surovinách najvyššej kvality. S cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú účinnosť a prospešnosť prípravku, hlavne pre regeneráciu tela a mysle, sa v porovnaní s inými výživovými doplnkami snažíme do našich prípravkov dať čo najväčšie prospešné množstvo účinných látok, ktoré docielia požadovaný bezpečný efekt.

Počas práce na
Harmony Therapy sme sa pohrávali s myšlienkou uvedenia do ponuky ďalších suplementov, ktoré už aktuálne testujeme na podobnej vzorke dobrovoľníkov. Tieto prípravky budú vhodné napr. na podporu a kvalitu spánku či tvorbu energie v podobe aktivácie vlastných hormónov nachádzajúcich sa v našom tele. V blízkej budúcnosti plánujeme náš e-shop oživiť práve o tieto produkty, čím do značnej miery pomôžeme riešiť a pomáhať pri určitých problémoch spôsobených moderným a rýchlym životným štýlom súčasnej doby. Aj my na slovensku vieme vytváráť zaujímevé a prospešné veci. 

Váš košík je prázdny