Natural Hormon

Slnečný collagen

18.06.2022
Slnečný collagen
Toto ste ešte nevyskúšali: Hydrokollagén s betakaroténom
 

 

Výhodné balenia

29.05.2022
Zásobte sa hydrocollagénom: 2+1 zdama

... CBD VS HT

17.09.2021
Harmony Therapy vs. CBD: Ako si správne vybrať?
 
 Žite naplno, cvičte, venujte sa práci a pritom oddychujte plnohodnotne bez toho, aby ste museli vyhľadávať medikamenty na silný spánok, lieky na upokojenie alebo, naopak, povzbudenie. Porovnali sme účinky výživového doplnku Harmony Therapy so sérotonínovým efektom a aktuálne populárne prípravky CBD. A toto je výsledok!
 

... je bezpečný?

18.12.2020
Náš produkt Harmony Therapy je patentovaný výrobok zložený z dvoch certifikovaných aminokyselín. Ide o výživový doplnok, ktorý vďaka jedinečnej receptúre pomáha aktivovať v organizme vlastný sérotonín. Sérotonín je tkanivový hormón, ktorý sa vyskytuje v trombocytoch, vyvoláva sťahy hladkého svalstva a uplatňuje sa v procese zrážania krvi. Zároveň má vplyv na centrálnu nervovú sústavu a štúdie odhalili, že nízka hladina sérotonínu v mozgu súvisí so zlou pamäťou a depresívnou náladou.
 

... Vždy sa môžeš cítiť lepšie

10.07.2020

 
Čo je to serotonín a akú má funkciu vo vašom tele?
Serotonín je prírodne sa vyskytujúca látka v ľudskom tele, ktorá funguje ako neurotransmiter na prenášanie signálov medzi nervovými bunkami v tele. V ľudskom tele má širokú škálu funkcií. Býva nazývaný aj hormónom šťastia, pretože prispieva k pocitu pohody. V mozgu serotonín ovplyvňuje úroveň nálady, úzkosti a šťastia. Nízke hladiny serotonínu sú spojené s depresiou.